V.İ.P Transfer Hizmeti

V.İ.P Transfer Hizmeti

Samsun VIP Transfer Hizmeti 

VIP transfer; seçkin araçlar vasıtası ile kişilerin belirli bir noktadan bir başka noktaya götürülmesi işlemine verilen isimdir. VIP transfer hizmetinde şoförlü özel araçlar kullanılmaktadır. Bu kapsamda üst segment araçlar kullanılmakta ve kişilerin rahat ve güvenilir bir yolculuk yapması hedeflenmektedir.  

VIP araç kiralama ve VIP transfer hizmetleri uzun zamandır araç kiralama sektöründe önemli bir konumda yer almaktadır. Samsun başta olmak üzere büyük şehirlerde hem iş hem de özel amaçlı VIP transfer hizmeti almak isteyenlerin sayısı her geçen gün daha da artmaktadır. Sektörün bu isteğini karşılama niyeti ile Kadıoğlu Rent A Car olarak Samsun içerisinde VIP transfer hizmetleri gerçekleştirmeyiz. Alanında uzman ve tecrübeli personelimiz ile özel VIP transfer hizmeti vermek için yılın her zamanı 7 gün 24 saat çalışmaktayız.  

Havalimanı VIP Transfer 

Samsun Çarşamba Havalimanı şehir merkezine uzak sayılabilecek bir konumda yer almaktadır. Her gün binlerce kişinin kullandığı Uluslararası Çarşamba Havaalanına ulaşım için birçok seçenek mevcuttur. Ancak bu seçeneklerin neredeyse tamamına yakınında saat ve konum sorunları mevcuttur. Havalimanı VIP Transfer hizmeti ise bu sorunları ortadan kaldırmak ve her an havaalanına ulaşmak isteyenlerin tercih ettiği bir durum haline gelmiştir. Özellikle iş seyahati yapan kişilerce tercih edilen bu işlemde istenilen saatte istenilen yerden özel VIP araçlar ile alınan kişiler havalimanına tam saatinde ulaştırılmaktadır.  

Yukarıda da açıklandığı gibi büyük önem arz eden Havaalanı VIP Transfer hizmetinde de Samsun Kadıoğlu Rent A Car olarak müşterilerimizin hizmetindeyiz. Müşterilerimizi özel konforlu ve lüks araçlar ile belirtilen saatte bulundukları yerden alarak Samsun Çarşamba Havalimanına ulaştırmaktayız. Ayrıca Karadeniz Bölgesinin bir diğer havalimanı olarak Ordu Giresun Havalimanına yönelik de VIP transfer hizmetimiz mevcuttur.  

Ayrıca Samsun Çarşamba Havalimanına gelen misafirlerimizi de Çarşamba Havalimanı Kadıoğlu Rent A Car ofisinden yine özel şoförlü VIP araçlar ile şehir merkezinde konaklayacağı lokasyona ulaştırmaktayız. En yeni VIP araçlar ile yapılan bu hizmet sayesinde müşterilerimizi konforlu ve rahat bir yolculuk ile tanıştırmaktayız.  

Düğün VIP Transfer  

VIP transfer hizmetinin talep edildiği bir başka alan da düğün, nişan, sünnet gibi özel günlerdir. Rahat ve konforlu şekilde, araç kullanma stresini yaşamak istemeyenler özel günlerinde VIP transfer hizmeti araştırması içerisine girmişlerdir.  

Kadıoğlu Araç Kiralama; VIP transfer hizmetini düğün, sünnet ve nişan gibi organizasyonlarda da vermektedir. Özel deneyimli şoför arkadaşlarımız, en özel günlerinizde lüks ve rahat araçlarımız ile sizlerin yanında olmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır.