Transfer Hizmeti

Transfer Hizmeti

Havaalanı Transfer Hizmeti

Kadıoğlu araç kiralama olarak, uzun yıllardır Samsun'un Atakum ilçesinde araç kiralama, filo kiralama ve havaalanı transfer hizmeti vermekteyiz. Özellikle havaalanı transfer hizmetine olan rağbet son yıllarda daha da artmış durumdadır. Bunun sebebi de Samsun Çarşamba Hava alanının Karadeniz Bölgesinin en işlek havaalanlarından birisi olmasıdır. Samsun'u kısa süreli iş veya turistik açıdan ziyaret eden misafirlerimize araç kiralama hizmeti verdiğimiz kadar dönüşlerinde Çarşamba havaalanına transfer işlemi de gerçekleştirmekteyiz. 

Kadıoğlu Rent A Car'ın Atakum'da ve Çarşamba Havaalanında yer alan ofislerinden araç kiralayan tüm müşterilerimize, havaalanında giden yolcu peronu giriş kapısına kadar eşlik etmekteyiz. Bu kapsamda araç kiralayan tüm müşterilerimiz dönüş işlemlerinin yoruculuğundan kurtulmaktadırlar. 

Samsun Çarşamba Havalimanı Ulaşım

Samsun Çarşamba havalimanı şehir merkezinden oldukça uzak durumdadır. Bu nedenle de Samsun'a gelen kişiler ve Samsun'dan havalimanı yolu ile ayrılmak isteyenler için Çarşamba havaalanına ulaşım büyük sorun teşkil etmektedir. Kadıoğlu Araç Kiralama olarak bu durumda da siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Araç kiralama hizmetinden yararlanmamış müşterilerimiz dahi en yeni araçlardan oluşan araç filomuzu kullanarak Atakum Kadıoğlu Araç Kiralama ofisinden alacağı arabayı Samsun Çarşamba Havalimanı ofisimize bırakarak havalimanı transfer işlemi gerçekleştirmektedir. En yeni araçları kullanarak gerçekleştirilecek transfer işleminde Kadıoğlu olarak en uygun fiyat garantisi de vermekteyiz. 

Samsun Transfer Hizmet Çeşitleri

Kadıoğlu Rental olarak biz, Samsun içerisinde tüm transfer hizmet çeşitleri ile siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Kısa mesafe ve uzak mesafe tüm transfer işlemleri, uzman ve tecrübeli personelimizin gözetimi ve denetiminde gerçekleştirilmektedir. Atakum ve Samsun Çarşamba Havalimanı Kadıoğlu Araç Kiralama şubelerinden temin edilebilen transfer işlemleri sayesinde bu hizmete kolaylıkla erişim sağlanabilmektesiniz. 

Samsun içerisinde yapılan Havalimanı transfer, Samsun otogar transfer ve şehir içi transfer hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak ve avantajlı fiyatlarımızı öğrenmek adına İletişim sayfasındaki formu doldurabilir veya iletişim sayfasında yer alan numaralardan bizi arayabilirsiniz. Kadıoğlu Araç Kiralama olarak Karadeniz'in güzide şehri Samsun'un tüm lokasyonlarında sizlere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.