Hakkımızda

Biz Kimiz

Son yıllarda hem bireysel hem de ticari araç kiralama, filo kiralama ve havaalanı transfer hizmetlerinin büyük gelişim göstermesi ve bu alanda hizmet veren firmaların sayıca artmaya başlaması; rekabet kapsamında tüketicilere büyük bir fayda sağlamaktadır. Ancak bu durumun yanı sıra güvenilir hizmet almak isteyenlerin de işi bir hayli zorlaşmaktadır. Kişisel verilerin toplandığı, büyük maddi sorumlulukların yüklenildiği ve iş hayatında büyük önem arz eden Rent A Car sektöründe güven her şeyin önüne geçmektedir. Bu kapsamda da ‘’Güvenilir Araç Kiralama’’ ve  ‘’Samsun Araç Kiralama’’ aramaları sıklıkla kullanıcılar tarafından yapılmaktadır. Kadıoğlu Rent A Car (Araç Kiralama) olarak biz; araç kiralamahavaalanı araç kiralama, havaalanı transfer ve araç filo kiralama hizmetlerini güvenilir hizmet vermekteyiz. 

Samsun Araç Kiralama 

Karadeniz’in incisi Samsun’un her geçen gün gelişen ve güzelleşen ilçesi Atakum’da yer alan Kadıoğlu Araç Kiralama; 2010 yılında çalışmalara başlamış ve araç temini, rent a car ve uzun dönem filo kiralama başta olmak üzere birçok alanda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Samsun Araç Kiralama denildiğinde ilk akla gelen firmalarından başında olan Kadıoğlu Rent A Car; tecrübeli ve alanında uzman personeli ve en yeni araçlar ile sizlere hizmet vermektedir.  Kişisel Verileri Koruma Kanunu ve ilgili tüm mevzuat kapsamında işlenen verilerinizi özenle korumakta ve gereken tüm işlemleri yapmaktız. Ayrıca yılların vermiş olduğu güven ve tecrübeyi bir arada sizlere sunmaktayız. 

Samsun Havaalanı Araç Kiralama 

Karadeniz bölgesinin en büyük şehri olan Samsun’a iş, ziyaret veya tatil amacıyla gelmeyi düşünenlerce en çok kullanılan ulaşım metodu havayoludur. Karadeniz Bölgesinin en işlek UIuslararası Havaalanı olan Samsun Çarşamba Havaalanı bu kapsamda gelen ziyaretçilerin en çok araç kiraladığı noktaların başında gelmektedir.  Bu nedenle de Samsun Havaalanı Araç Kiralama en çok merak edilen hususların başında gelmektedir. 

Kadıoğlu Rent A Car olarak, Samsun Çarşamba Havaalanında yer alan ofisimiz ve araçlarımız ile kısa süreli, uzun süreli veya filo araç kiralama hizmeti vermekteyiz. Samsun Çarşamba Havaalanı Rent A Car firmaları arasında tecrübemiz ve en yeni araba modellerimiz ile 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.  

Atakum Araba Kiralama 

Atakum, Samsun’un merkez ilçelerinden birisidir. Özellikle son yıllarda hem Karadeniz Bölgesi hem de tüm ülke çapında güzelliği ile öne çıkmaktadır. Eşsiz doğası, kilometrelerce uzanan doğal kumsalı ve kafe ve restoranların yoğun bulunduğu bir yer olması sebebiyle hem Samsun içi hem de Samsun dışarısından birçok kişinin uğrak mekanlarından birisi haline gelmiştir. Bu nedenle de ‘’Atakum Araç Kiralama’’ ‘’Atakum Havaalanı Transfer’’ ve ‘’Atakum Rent A Car’’ gibi google aramaları son yıllarda oldukça yoğun bir şekilde artmıştır.  

Kadıoğlu Araç Kiralama olarak uzun yıllardır Atakum’da hizmet vermekteyiz. Karadeniz bölgesinin ve Samsun’un turizm başkenti olan Atakum’a yapacağınız hem turistik hem de iş gezilerinizde en yeni arabalar ile oluşturduğumuz araç filomuz ile hizmetinizdeyiz. Atakum’dan Çarşamba Havaalanına transfer başta olmak üzere, araç kiralama ve filo kiralama hizmetlerini en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmak adına 7 gün 24 saat sizlere yardımcı olmak istemekteyiz. İletişim sayfamızda yer alan iletişim seçenekleri ile bize ulaşabilirsiniz.